KONST / Litografier / Färglitografi 13229233
nr 1322 9233
Johan Petterson
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 178/295, daterad -97. Motivet: 17x16 cm
Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
400 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:27:49